Dokąd zmierzamy

Naszym celem jest stworzenie jednego z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych browarów na rynku piw rzemieślniczych w Polsce

Prowadząc browar przez kilka dobrych lat, nauczyliśmy się naprawdę wiele. Możemy śmiało powiedzieć, że mamy wypracowany własny, niepowtarzalny styl – nie tylko w kwestii smaku, czy procesie warzenia naszych piw, ale też wizualny i wizerunkowy.

Dokąd zmierzamy

Stała oferta

W naszej stałej ofercie znajdziesz 8 piw, które od dłuższego czasu cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem. Nasze headlinery to: Tropical, Cardinal, Sail On, Pils, Hefeweizen, Milk Me, Berri oraz Mangove.

Nowości

Stale eksperymentujemy i zwiększamy różnorodność naszej oferty. W każdym roku wypuszczamy kolejne nowości, a lista nowych gatunków piw oczekujących na uwarzenie jest imponująco długa.

Oferta specjalna

W naszej ofercie specjalnej znajdziesz piwa leżakowane w beczkach, czyli prawdziwe, ręczne rzemiosło. Do niedawna wypuszczaliśmy specjalną linię piw raz w roku, jednak podjęliśmy decyzję o zwiększeniu częstotliwości.

Dostępność

Dużo pracy wkładamy w ciągłe zwiększanie dostępności naszych piw. Stale współpracujemy z sieciami handlowymi, sklepami specjalistycznymi, a także uruchomiliśmy nasz własny sklep internetowy.

Gastronomia

Rozszerzanie współpracy z lokalami gastronomicznymi, czyli z multitapami, pubami i restauracjami ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ wiemy doskonale, że mało co może równać się z wypiciem dobrego piwa „z kranu”.

Własny browar

Obecnie naszym celem jest poszerzenie możliwości produkcji i dystrybucji, a więc budowa własnego browaru. Mamy w planach budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z budynkiem socjalno-biurowym.

Kategorie