Nasze wartości

Jakimi wartościami kierujemy się w naszej codziennej pracy?

Jesteśmy zorientowani na najwyższą jakość naszych piw, ale nie zapominamy o ludziach, którzy współtworzą Browar Wrężel, czyli o naszych konsumentach, kontrahentach i Akcjonariuszach.

Nasze wartości

Jakość

Korzystamy ze sprawdzonych, naprawdę dobrych surowców. Używamy prawdziwych owoców, a więc nie stosujemy ekstraktów. Skupiamy się na autentycznych, organicznych składnikach. To wszystko tworzy najwyższą jakość naszych piw.

Spójność

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz styl wybrzmiewał w każdym styku z odbiorcą naszych produktów. Spójnie i konsekwentnie tworzymy jednolity design etykiet naszych piw, który jest jednocześnie wykorzystywany w codziennej komunikacji marki.

Uczciwość

Staramy się być uczciwi wobec konsumentów. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, dlatego niejednokrotnie wychodzimy z inicjatywą wymiany wadliwego produktu. Ponadto bardzo ważne są dla nas opinie o naszych piwach, które zawsze bierzemy pod uwagę.

Relacje

Niezwykle ważne są dla nas dobre relacje, które tworzymy z naszymi kontrahentami i Akcjonariuszami. Mamy w planach zwiększać liczebność Akcjonariuszy naszego browaru i sprawiać, aby mogli być naprawdę dumni z współtworzenia Browaru Wrężel.

Kategorie