Strefa dystrybutora

Od początku wrężelimy z sukcesem!

Naszą pierwszą paletę piw sprzedaliśmy już 3 miesiące od założenia Browaru Wrężel. Od początku naszej działalności prowadziliśmy sprzedaż na całą Polskę, nawiązując współpracę z hurtowniami w praktycznie każdym województwie. Tak było w 2014 roku – a już rok później nasze piwa można było kupić w sieci sklepów Tesco! Zależy nam na tym, aby jak najbardziej rozszerzać dostępność Wrężla i również na tym polu osiągamy sukcesy: wśród naszych pośredników sprzedaży obecnie są takie marki jak sieć LIDL, stacje BP oraz Carrefour.

Dystrybucja

Sieci

Dzięki szybkiemu wprowadzeniu Wrężla na bardziej mainstreamowy rynek konsumencki oraz początkowej współpracy z Tesco, szybko zaczęliśmy być kojarzeni ze sprawdzonym produktem, co również miało wpływ na sprzedaż w mniejszych lokalizacjach. I tak to się wrężeli przez ostatnie lata – a my chcemy więcej… Oczywiście, warzyć więcej.

Sklepy specjalistyczne

Jeśli prowadzisz sklep specjalistyczny, a w Twojej ofercie znajdują się piwa rzemieślnicze, bądź wyszukane alkohole – zapraszamy Cię do stałej współpracy! Przygotowaliśmy specjalne warunki cenowe dla właścicieli sklepów, którzy chcą mieć Wrężla na swoich półkach.

Puby i multitapy

Jesteś właścicielem pubu, multitapu? Na Twoich kranach nie może zabraknąć Wrężla! Stale współpracujemy z lokalami na terenie całego kraju, a w naszej ofercie znajdziesz beczki w praktycznym, plastikowym opakowaniu, które łatwo poddasz utylizacji i nie zajmą Ci dużo miejsca.

Dystrybucja

Materiały do pobrania

Przygotowaliśmy materiały graficzne, które możesz wykorzystać w akcjach promocyjnych, jak również katalogi naszych piw, które z łatwością pobierzesz na swój komputer.

Materiały graficzne

Wykorzystaj nasze pliki do promocji.

Materiały promocyjne

Pobierz grafiki i wykorzystaj je do promocji piw w swoim lokalu.

Wybierz piwo

Kategorie