Zain-wręż-stuj w dobre piwo!

W momencie, kiedy nasze pierwsze piwa stanęły na sklepowych półkach, wiedzieliśmy już, że chcemy Wrężel. W ciągu 5 lat sprzedaliśmy 287 warek, co przekłada się na prawie 2 miliony butelek. Stworzyliśmy także ponad 30 oryginalnych receptur, a styl naszych piw zawsze zgadza się z zawartością butelki. Nie ilość, a jakość jest dla nas najważniejsza – dlatego w naszej ofercie znajdziecie po prostu dobre piwa, których sukces leży w prostych recepturach i nieprzekombinowanych składnikach.

Nasz główny cel to budowa własnego, wywrężlonego browaru!

Obecnie naszym celem jest poszerzenie możliwości produkcji i dystrybucji – a więc budowa własnego browaru. Przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do naszej akcji i zainwestować w Browar Wrężel!

Liczby

42%

Pierwsza edycja w liczbach

Pierwsza edycja naszej akcji zakończyła się 25 lutego 2020 roku. W tym miejscu prezentujemy Wam jej rezultat.

  • Zebraliśmy 1 769 276,01 zł
  • Liczba inwestorów 2533
  • Cena akcji 3,27 zł
  • Liczba akcji 1 285 700
  • Procent oferowany 30%

Zobacz film

W poprzedniej edycji przygotowaliśmy szereg pakietów inwestorskich

Kupując akcje, można było stać się naszym pełnoprawnym wspólnikiem – zyskać również wszelkie związane z tym prawa. Dla naszych inwestorów przygotowaliśmy obszerne i pełne niespodzianek pakiety, bo nie od dziś wiadomo, że z nami #MożeszWrężel. Poniżej możecie sprawdzić, jakie pakiety były dostępne dla zainteresowanych zakupem akcji wrężlomaniaków.

Dobrodziej

52,32 zł - 16 akcji

Orędownik Kraftu

150,42 zł - 46 akcji

Łowca Nagród

300,84 zł - 92 akcje

Kolekcjoner Chmielu

752,10 zł - 230 akcji

Reprezentant Polskiego Browarnictwa

1 500,93 zł - 459 akcji

Domowy Alchemik

3 001,86 zł - 918 akcji

Znawca Dobrego Piwa

6 000,45 zł - 1 835 akcji

Piwowar Zawodowy

12 000,90 zł - 3 670 akcji

Seryjny Wrężlomaniak

30 002,25 zł - 9 175 akcji

Miś Wojtek

225 008,70 zł - 68 810 akcji

Korzyści dla inwestora

Inwestując w zakup akcji, stajesz się naszym pełnoprawnym wspólnikiem, a co za tym idzie – otrzymujesz możliwość realnego uczestnictwa w rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Na chwilę obecną społeczność inwestorów tworzy ponad 2,5 tysiąca osób! Tak liczna grupa inwestorów to potężna siła napędowa, ponieważ każdy inwestor może mieć wpływ na istotne decyzje.

Gadżetowy pakiet

Każdy pakiet akcji wyposażyliśmy w unikalny gadżet, którego wartość uzależniona jest od ilości zakupionych akcji. Wszystkie nasze gadżety to gratka dla prawdziwych wrężlomaniaków!

Zniżki na produkty

Zakup odpowiedniego pakietu akcji umożliwia korzystanie ze stałej zniżki na nasze piwa. Przygotowaliśmy kilka wariantów zniżkowych, zależnych od wielkości pakietu akcji.

Udział w walnym zgromadzeniu

Wszyscy akcjonariusze naszego Browaru mają możliwość uczestniczenia w walnych zgromadzeniach, na których zapadają kluczowe decyzje dotyczące całego przedsiębiorstwa.

Zamknięta grupa inwestorów

Każdy akcjonariusz otrzymuje możliwość uczestniczeniu w dyskusji nad bieżącymi sprawami Browaru za pośrednictwem zamkniętej grupy w serwisie Facebook.

Wypłata dywidendy

Spółka planuje wypłatę dywidendy raz w roku. Zarząd spółki będzie rekomendował przeznaczenie części zysku rocznego na wypłatę dywidendy.

Możliwość sprzedaży akcji

Każdy posiadacz akcji Browaru Wrężel ma możliwość ich sprzedaży w dowolnym momencie. Życzymy sobie i Wam, aby wartość naszych akcji rosła z biegiem czasu.

Biznesplan

Kiedy szewc bez butów chodzi, a browarnik nie ma własnego browaru… Wtedy właśnie liczymy na Was! Budowa hali produkcyjnej to nie są jednak przelewki, a naprawdę spora inwestycja. Ale jest to dla na nas wręż oczywiste, że warto.

Rok202020212022202320242025
Ilość sprzedanych hl4 3004 3005 8008 60012 20016 500
Wartość sprzedaży3 600 0003 600 0004 830 0007 100 0009 700 00012 600 000

Strategia

Za górami, za lasami, stoi sobie działka. Na działce nie ma nic. Dlaczego, zapytacie? Ponieważ działka czeka na budowę hali produkcyjnej, którą – mamy nadzieję! – z Waszą pomocą uda się postawić. Za pomocą finansowania udziałowego planujemy zebrać niezbędny kapitał i zawrężelić cały rynek piw rzemieślniczych dla siebie.

Budowa własnego, wywrężlonego browaru

W pierwszym etapie inwestycji, którą rozpoczniemy dzięki finansowaniu poprzez crowdfunding, mamy w planach budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z budynkiem socjalno-biurowym. Projekt jest już gotowy – mamy nadzieję, że podoba się Wam tak samo jak nam!

Zwiększenie dostępności naszych piw

Oto nasze plany w tym zakresie: zmniejszymy koszt produkcji piwa o 30% – 40%, zwiększymy atrakcyjność naszych produktów, zwiększymy elastyczność produkcji, będziemy mogli tworzyć naprawdę skomplikowane i długo leżakujące piwa (sztosy) dzięki zwiększeniu pojemności magazynowej, będziemy bardziej atrakcyjni cenowo.

Organizacja corocznego festiwalu w browarze

Jeśli tylko sytuacja w naszym kraju będzie sprzyjająca organizacji masowych wydarzeń, to zamierzamy w każdym roku zaprosić wszystkich naszych Akcjonariuszy (czyli ponad 2,5 tysiąca osób!) na wielką, wrężlową biesiadę w postaci cyklicznego festiwalu. Podczas takiego wydarzenia nie zabraknie atrakcji i oczywiście dobrego piwa!

Wyjście z ofertą na rynki zagraniczne

Nie możemy pozwolić, aby nasze piwa były dostępne tylko w naszym kraju! Zamierzamy przeprowadzić istną ekspansję na rynki zagraniczne, aby dotrzeć z naszymi piwami do jak największej ilości osób. Nie tak dawno podjęliśmy próbę pierwszych wysyłek eksportowych i liczymy, że wkrótce uda nam się znaleźć większą liczbę kontrahentów zagranicznych.

Zwiększenie asortymentu - nowe piwa i kooperacje

Zakończenie budowy naszej hali produkcyjnej będzie wiązało się z zupełnie nowymi możliwościami, których obecnie nie mamy. Będziemy mogli bardzo często wypuszczać piwne nowości i dostarczać Wam całkowicie świeżych doznań. Mamy ogromną ilość pomysłów i wyjątkowo długą listę nowych receptur.