6 stycznia 2021

DEMATERIALIZACJA Ważne Informacje

Na stronie internetowej w boksie Dematerializacja pojawiły się dwa linki:

  • Instrukcja dematerializacji w pliku PDF – zawiera instrukcje wypełniania kwestionariusza w formie elektronicznej (tylko taką formę będziemy akceptowali)
  • Film instruktażowy z działania aplikacji która umożliwi wypełnienie kwestionariusza

Kilka odpowiedzi na możliwych pytań:

  • Będziemy chcieli uniknąć sytuacji w której akcjonariusze będą musieli zdawać akcje papierowe do spółki w celu zdeponowania ich na okres 5 lat. Posiadamy je w formie elektronicznej co w zupełności wystarczy nam do tego celu. (także zalecamy oprawę w ramkę oraz powieszenie ich na ścianie)
  • Po wypełnieniu kwestionariusza, przesłaniu do nas, sprawdzeniu przez nas i zaakceptowaniu, w przypadku braku błędów, z automatu będziemy generować dokument zdawczo odbiorczy i przesyłać do akcjonariuszy drogą mailową lub jeśli akcjonariusz sobie zażyczy wersję papierową, będzie ona możliwa do odbioru osobistego w siedzibie firmy (Zarzecze 34-326, ul. Łęgowa 1, Polska).
  • Będzie także możliwość odbioru osobistego na najbliższym kończącym rok rozrachunkowy WZA – o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna w Polsce.
  • Wszelkie wyżej wymienione działania postanowiliśmy podjąć w celu niegenerowania zbędnych dokumentów w formie papierowej, zaoszczędzenia czasu i zminimalizowania kosztów (podróże i wysyłki – szczególnie akcjonariusze zagraniczni – w tej chwili nie mają możliwości przylotu do Polski), a także co najważniejsze w trosce o wygodę i bezpieczeństwo Akcjonariuszy.
  • Proces dematerializacji rozpoczniemy z chwila dostarczenia do DM uchwały podjętej na NWZA dnia 14 stycznia 2021r. w sprawie wyboru domu maklerskiego, oraz założenia konta w systemie.
  • Uprzejmie prosimy o sprawdzanie konta mailowego aby dematerializacja przebiegła szybko i sprawnie.
  • Będziemy informować na bieżąco na stronie www, grupie Akcjonariuszy na FB oraz mailowo.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na adres: zainwestuj@browarwrezel.pl

Pliki do pobrania :

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi piwnymi wybrykami! Zapisz się do newslettera i otrzymuj świeże treści prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Śledź naszą aktywność
w mediach społecznościowych!