15 lutego 2021

Ogłoszenie nr. 3 o dematerializacji akcji z dnia 15-02-2021r.

Ogłoszenie nr. 3 o dematerializacji akcji z dnia 15-02-2021r.

Browar Wrężel Spółka Akcyjna z siedzibą w Zarzeczu przy ul. Łęgowa 1, na podstawie art. 16 ustawy z dnia 30 sierpnia 2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r., poz. 1798), wzywa po raz Pierwszy akcjonariuszy Spółki do złożenia dokumentów akcji (odcinków zbiorowych) w postaci wypełnienia kwestionariusza w formie elektronicznej (aplikacja DM Navigator – link aktywacyjny do aplikacji dostarczony zostanie na skrzynkę mailową akcjonariusza).

Dostarczanie odcinków zbiorowych w formie papierowej nie jest wymagane przez Spółkę Browar Wrężel. Zdeponowanie odcinków zbiorowych następuje automatycznie po dostarczeniu przez Akcjonariusza potwierdzenia złożenia akcji Spółce Browar Wrężel (potwierdzenie złożenia akcji zostanie dostarczone drogą mailową na adres prywatny Akcjonariusza po zatwierdzeniu poprawnie wypełnionego kwestionariusza przez Spółkę):

  • podpisanego w jednej kopii przesłanego na adres mailowy spółki dematerializacja@browarwrezel.pl w formie elektronicznej (PDF) przez podpis kwalifikowany lub podpis przez profil zaufany

lub

  • podpisanego w dwóch kopiach (forma Papierowa) i przesłanie go na adres pocztowy: Browar Wrężel S.A. Zarzecze 34-326, ul. Łęgowa 1, skr. Poczt.54.

Jest to skutkiem obowiązującego od 1 marca 2021 r. nakazu dematerializacji akcji oraz ujawnienia ich właścicieli w rejestrze akcjonariuszy prowadzonym w systemie elektronicznym.

Dodatkowe ważne informacje związane z dematerializacją oraz złożeniem dokumentów akcji (odcinków zbiorowych) dostępne są na stronie internetowej Spółki pod adresem:

https://browarwrezel.pl/strefa-akcjonariusza

 

Powyższe ogłoszenie zostało opublikowane:

  • Na stronie internetowej spółki pod adresem – dnia 15 lutego 2021r.
  • Przesłane na prywatne adresy mailowe akcjonariuszy, którzy do tej pory nie wypełnili kwestionariusza w aplikacji MZO DM Navigator i nie złożyli dokumentów w spółce – dnia 15 lutego 2021r.
  • Na prywatnej grupie akcjonariuszy na portalu internetowym Facebook – dnia 15 lutego 2021r.

Pliki do pobrania:

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi piwnymi wybrykami! Zapisz się do newslettera i otrzymuj świeże treści prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Śledź naszą aktywność
w mediach społecznościowych!